Toggle navigation Liepziedi
Close navigation

Estera DEVELOPMENT

Jaunumi

Atvērto durvju dienas jūlijā! Izvēlies kādu no vēl šobrīd pieejamajiem 29 dzīvokļiem!

Atvērto durvju dienas jūlijā! Izvēlies kādu no vēl šobrīd pieejamajiem 29 dzīvokļiem!

"Liepziedos" pārdoti un rezervēti jau vairāk nekā 80% dzīvokļu. Atvērto durvju dienās, kas notiks 21. un 29. jūlijā, apmeklētājiem būs iespēja izvēlēties kādu no pārdošanā pieejamajiem vienas, divu vai trīs istabu dzīvokļiem. Gaišie un mājīgie dzīvokļi ar plašajiem panorāmas logiem iegādei tiek piedāvāti ar gatavu iekšējo apdari. To cenas - sākot no 48 000 eiro.

Reģistrējies apmeklējumam (reģistrācija obligāta): šeit

Īpašais piedāvājums! Dzīvokļa cenā iekļauta saimniecības telpa (piedāvājums spēkā, kamēr saimniecības telpas ir pieejamas), kurā novietot lietas, kas ikdienā nav primāri nepieciešamas un lieki aizpilda dzīvojamo platību.

Jaunums! Atvērto durvju dienas apmeklētājiem pirmo reizi būs iespēja ieskatīties jaunizveidotajā paraugdzīvoklī, kurš iekārtots, ņemot vērā mūsdienu tendences interjera dizaina jomā. Paraugdzīvokļa apskate ļaus iztēloties to, kāda būs ikdiena, dzīvojot jaunajā mājvietā - "Liepziedos".

"Liepziedi" ir mūsdienīga dzīvesvieta blakus Mežaparkam. To par savu jauno dzīvesvietu izvēlas jaunās ģimenes, pāri, jaunie profesionāļi un seniori, kuri vēlas dzīvot blakus Mežaparkam un vienlaikus atrasties 15 minūšu brauciena attālumā līdz pulsējošajam Rīgas centram.

"Liepziedu" otrās mājas katrā kāpņu telpā, ikdienas komfortam, ierīkoti divi lifti. Lasīt grāmatu un baudīt rīta kafiju topošajiem iedzīvotājiem būs iespēja labiekārtotajā teritorijā. Paši mazākie “Liepziedu” iedzīvotāji priecāsies par rotaļām bērnu laukumiņā. Ņemot vērā to, ka jaunais dzīvokļu projekts atrodas pie Mežaparka, kurš sniedz plašas un daudzveidīgas aktīvās atpūtas iespējas, tostarp kalpo par lielisku vietu izbraucieniem ar velosipēdu, “Liepziedu” otrajā mājā būs arī velosipēdu novietne.