Toggle navigation Liepziedi
Close navigation

Estera DEVELOPMENT

Jaunumi

Individuālās atvērto durvju dienas “Liepziedos” (tikai reģistrējoties)

Individuālās atvērto durvju dienas “Liepziedos” (tikai reģistrējoties)

Rūpēs par ikviena drošību, individuālajās atvērto durvju dienās uzņemsim tikai tos, kuri būs iepriekš reģistrējušies apmeklējumam: [REĢISTRĀCIJA]. Aicinām izvēlēties ērtāko apmeklējuma dienu un laiku “Liepziedu” apskatei.

Pirmā no četrām maija individuālajām atvērto durvju dienām notiks sestdien 8. maijā. Atvērto durvju dienu ietvaros reģistrētajiem apmeklētājiem būs iespēja klātienē uzzināt detalizētu informāciju par jaunā projekta priekšrocībām un iespējām iegādāties dzīvokli “Liepziedu” otrajā mājā, kura šobrīd ir būvdarbu noslēguma fāzē.

Kamēr otrās mājas būvniecības darbi norit pilnā sparā, Arco Real Estate nekustamo īpašumu aģentes nodrošinās iespēju ielūkoties pirmās mājas paraugdzīvokļos, lai tādējādi atvieglotu lēmuma pieņemšanas procesu par dzīvokļa iegādi otrajā mājā un sniegtu lielisku iespēju iztēloties ikdienu Tavā nākotnes mājvietā – “Liepziedos”.

Otrajā mājā pārdoti un rezervēti ir ap 60% dzīvokļu, taču šobrīd pārdošanā vēl ir pieejami mūsdienīgi vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi. Dzīvokļi iegādei tiek piedāvāti ar gatavu iekšējo apdari, to cenas, sākot no 41 600 eiro.

“Liepziedu” otrās mājas katrā kāpņu telpā, ikdienas komfortam, ierīkoti divi lifti. Tā arī topošajiem “Liepziedu” iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja iegādāties pazemes autostāvvieta un noliktavas telpu ikdienā mazāk nepieciešamo lietu uzglabāšanai. Ņemot vērā to, ka jaunais dzīvokļu projekts atrodas pie Mežaparka, kurš sniedz plašas un daudzveidīgas aktīvās atpūtas iespējas, tostarp kalpo par lielisku vietu izbraucieniem ar velosipēdu, “Liepziedu” otrajā mājā būs arī velosipēdu novietne.

Aicinām laikus ieplānot un reģistrēties “Liepziedu” apmeklējumam - 8. , 12., 22. vai 26. maijā - , kuru pēc vai pirms tam rekomendējam papildināt ar dabas ieskautu pastaigu turpat blakus esošajā Mežaparkā. [REĢISTRĒJIES] jau tagad.

Dzīve pie Mežaparka – pieejama izvēle!