Toggle navigation Liepziedi
Close navigation

Estera DEVELOPMENT

Jaunumi

“Liepziedu” atvērto durvju dienas novembrī

“Liepziedu” atvērto durvju dienas novembrī

Ņemot vērā klientu atsaucību, aicinām uz “Liepziedu” atvērto durvju dienām 7., 18. vai 25. novembrī!

Rūpēs par ikviena drošību, atvērto durvju dienā uzņemsim klientus, kuri būs iepriekš reģistrējušies apmeklējumam: REĢISTRĀCIJA. Aicinām izvēlēties Tev izdevīgāko un ērtāko apmeklējuma dienu un laiku.

Pirmā atvērto durvju diena notiks sestdien 7. novembrī. Atvērto durvju dienas ietvaros reģistrētajiem apmeklētājiem būs iespēja klātienē uzzināt detalizētu informāciju par jauno projektu un iespējām iegādāties dzīvokli “Liepziedu” otrajā mājā. Kamēr norit aktīvi otrās mājas būvniecība darbi, Arco Real Estate nekustamo īpašumu aģentes nodrošinās iespēju ielūkoties pirmajā mājā funkcionāli iekārtotajos paraugdzīvokļos, lai tādējādi atvieglotu lēmuma pieņemšanas procesu par dzīvokļa iegādi un sniegtu lielisku iespēju iztēloties ikdienu Tavā nākotnes mājvietā – “Liepziedos”.

Unikāla iespēja tikai līdz 13. novembrim

Ēkas iekšdarbiem pārejot nākamajos attīstības posmos ir pienācis nepacietīgi gaidītais brīdis – flīžu izvēle! “Liepziedu” otrās mājas dzīvokļu īpašniekiem ir lieliska iespēja no sešām sagatavotajām flīžu komplektācijām izvēlēties sev tīkamāko, tādējādi piedaloties savas jaunās dzīvesvietas radīšanas procesā. Reģistrējies un apmeklē atvērto durvju dienu 7. novembrī, izvēlies savas ģimenes jauno dzīvokli un, ja veiksi dzīvokļa rezervāciju līdz 13. novembrim (noslēdzot dzīvokļa rezervācijas līgumu), arī Tu varēsi izvēlēties flīzes, kuras vēlies redzēt savā jaunajā vannasistabā.

“Liepziedi” ir jauns dzīvokļu projekts blakus Mežaparkam. Pirmās mājas visus dzīvokļu apdzīvo draudzīgākie kaimiņi Rīgā un Tev ir iespēja viņiem pievienoties, iegādājoties savu jauno dzīvokli otrajā mājā. Otrajā mājā pārdošanā pieejami vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi platībā no 26 kvadrātmetriem. Funkcionālie dzīvokļi ar panorāmas logiem pieejami iegādei par īpaši pievilcīgām cenām, sākot no 39 700 eiro. Iedzīvotāju komforta un labsajūtas līmeni papildinās “Liepziedos” ierīkotie lifti, pazemes autostāvvieta un noliktavas telpas - ikdienā mazāk nepieciešamo lietu uzglabāšanai.

Uz tikšanos atvērto durvju dienās 7., 18. un 25. novembrī. Neaizmirsti reģistrēties!

Liepziedi. Dzīve pie Mežaparka – pieejama izvēle!