Toggle navigation Liepziedi
Close navigation

Estera DEVELOPMENT

Jaunumi

“Liepziedu” otrā māja svin “Spāru svētkus”

“Liepziedu” otrā māja svin “Spāru svētkus”

Ceturtdien, 9. aprīlī, virs “Liepziedu” otrās mājas jumta kores pacēla tradicionālo spāru vainagu, vēstot par būtiska un apjomīga būvniecības posma noslēgšanos un mērķtiecīgu iesoļošanu nākamajā būvniecības fāzē.

“Liepziedu” otrās mājas būvdarbu vadītājs Oskars Saliņš (būvsabiedrība “Kvadrum”) stāsta: “Ar spāru svētkiem simboliski iezīmējas brīdis, kad mājas celšana ir augstākajā punktā – ir pabeigta jumta nesošā konstrukcija. Šobrīd “Liepziedu” otrā māja ir ieguvusi kopīgo veidolu, un būvniecība mērķtiecīgi ieiet nākamajā fāzē. Šajā ārkārtas situācijas laikā būvobjektā tiek ievēroti pastiprinātas piesardzības pasākumi. Jāatzīst, ka esošā situācija ierobežo darbu veikšanas efektivitāti, taču mums ir noteikts mērķis, ko sasniegt, un uz to arī tiecamies.“

“Liepziedi” ir nekustamo īpašumu attīstītāja “Estera Development” jaunais dzīvokļu projekts blakus Mežaparkam. Pie mūsdienīgās un košās “Liepziedu” pirmās ēkas, kura tika nodota ekspluatācijā 2017. gadā un kuru apdzīvo draudzīgākie kaimiņi Rīgā, šobrīd aktīvi norit otrās mājas būvniecība. Tajā būs 179 mājīgi vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi dažādās platībās, sākot no 22 m2. Funkcionālie dzīvokļi ar panorāmas logiem pieejami iegādei par īpaši pievilcīgām cenām, sākot no 39 700 eiro. Iedzīvotāju komforta un labsajūtas līmeni papildinās “Liepziedos” ierīkotie lifti, pazemes autostāvvieta un noliktavas telpas - ikdienā mazāk nepieciešamo lietu uzglabāšanai. Dzīve pie Mežaparka – pieejama izvēle!