Toggle navigation Liepziedi
Close navigation

Estera DEVELOPMENT

Jaunumi

Pirmais ieskats “Liepziedu” otrajā mājā

Pirmais ieskats “Liepziedu” otrajā mājā

“Liepziedu” otrās mājas būvdarbu attīstība norit pilnā sparā

““Liepziedu” otrās mājas būvniecības darbi, atbilstoši plānam, raiti rit uz priekšu. Fasādes darbiem attīstoties, ēka sāk iegūt savu ārējo veidolu un apgūt tikpat enerģiskas krāsas, kādas redzamas “Liepziedu” pirmās mājas fasādē.

Pirmo reizi ļaujam ieskatīties pilnībā izbūvētajā četru istabu paraugdzīvoklī, kurā redzamā gala apdare un materiāli būs klātesoši arī pārējos dzīvokļos. “Liepziedu” otrās mājas dzīvokļi šobrīd ir apdares darbu fāzē un drīzumā tie tiks gatavoti nodošanai ekspluatācijā.

Pavasarim iestājoties un laika apstākļiem kļūstot labvēlīgākiem, tiks uzsākti arī labiekārtošanas darbi ap ēkas pieguļošo teritoriju. Šogad ziema mūs ir palutinājusi ar kārtīgu sniega devu, daba un pasaulē notiekošais ir radījis vairākus izaicinājumus, tādēļ esam nokomplektējuši zinošu un stādāt gribošu komandu, kura seko līdzi, lai mēs paši būtu gandarīti ar rezultātu un topošie “Liepziedu” otrās mājas iedzīvotāji baudītu pilnvērtīgu dzīvi jaunajā mājoklī,“ norāda Oskars Saliņš, SIA “Kvadrum” būvdarbu vadītājs.

Pirmais ieskats otrās mājas četru istabu dzīvoklī

Visi “Liepziedu” dzīvokļi veidoti gaišos toņos, izvēloties apdares materiālus un krāsu toņu salikumus, kuri rada mūsdienīgu vidi, ko katrs iedzīvotājs, atbilstoši savai gaumei, varēs papildināt ar jebkura stila mēbelēm un interjera elementiem. Otrās mājas iedzīvotājiem atliks vien realizēt izsapņotos interjera dizaina risinājumus, radot savām vēlmēm atbilstošu dzīves vidi. Acīmredzama priekšrocība ir lielie panorāmas logi, kas piešķir telpām papildu plašuma sajūtu un gaišumu, padarot uzturēšanos dzīvoklī vēl patīkamāku. Visi “Liepziedu” dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu iekšējo apdari.

Energoefektīva dzīvesvieta

“Liepziedi” ir ne tikai ļoti mājīga, bet arī energoefektīva dzīvesvieta. Otrajai mājai piešķirts augstākās klases A energosertifikāts. A klase daudzdzīvokļu namiem tiek piešķirta, ja enerģijas patēriņa novērtējums nepārsniedz 40 kilovatstundas uz kvadrātmetru gadā. Kamēr “Liepziedu” otrās mājas vidējais apkures patēriņš ir 39,01 kWh/m2, tikmēr vidējais daudzdzīvokļu dzīvojamo māju patēriņš ir 3 reizes lielāks – 125,59 kWh/m2 (E klase).[1] Augsto energoefektivitāti novērtēs “Liepziedu” otrās mājas iedzīvotāji, jo apkures sezonā par apkuri būs mazāki izdevumi.

Dzīvokļi

“Liepziedu” otrās mājas būvniecības darbiem attīstoties, pārdošanā šobrīd pieejami mazāk nekā 50% dzīvokļu.  Šobrīd iegādei pieejami dažādu tipu vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi. Vienas istabas dzīvokļi būs piemēroti jauniem cilvēkiem, kas dzīvo vieni, tā arī senioriem, kuriem nepieciešama ērta, kompakta un praktiska mājvieta. Vienas istabas dzīvokļus izvēlas arī pāri, kuri konstanti ir kustībā un kuri neredz nepieciešamību pēc lielākas dzīvesvietas iegādes tā iemesla dēļ, ka lielākā daļa laika tiek pavadīta ārpus mājas. Par vienas istabas dzīvokļu iegādi interesi izrāda arī cilvēki, kas šāda dzīvokļa redz kā lielisku investīciju objektu.

Divu istabu dzīvokļus izvēlas pāri un cilvēki, kuri labprāt dzīvo vieni un kuriem patīk dzīve plašākās telpās, kuras iekārtot pēc savu radošo domu lidojumiem. “Liepziedu” trīs istabu dzīvokļus visbiežāk izvēlas pāri, ģimenes, kurās jau aug bērniņš un ģimenes, kuras ir bērniņa gaidībās. Četru istabu dzīvokļiem priekšroku dod ģimenes, kurās aug vairāk nekā viens bērniņš.

Liepziedos pieejami daži “divu +” un “trīs+” istabu dzīvokļi. Tie būs piemēroti cilvēkiem, kas vēlas papildu telpu savu ideju realizēšanai vai darba specifikas nodrošināšanai. Ja vienmēr esi sapņojis par mājas bibliotēku, mūzikas istabu, darba istabu, skaņu ierakstu studiju vai ko citu, ko Tavs prāts spēj iztēloties, šis būs risinājums tieši Tev. Par šiem dzīvokļiem un to specifiku aicinām vaicāt nekustamo īpašumu aģentēm.

Saziņa

“Arco Real Estate” pārdošanas komanda atbildēs uz visiem interesējošajiem jautājumiem par “Liepziediem” un dzīvokļu iegādi otrajā mājā, atbalstot un sniedzot padomu lēmuma pieņemšanas procesā par jaunās dzīvesvietas izvēli. Zvani vai raksti sev ērtā laikā un uz drīzu tikšanos Tavās jaunajās mājās “Liepziedos”!

Inga: inga.argale@arcoreal.lv, +371 25458688

Arīna: arina.kuznecova@arcoreal.lv, +371 29441061

Anna: anna.rihtere@arcoreal.lv, +371 29297626
[1]Energoefektivitātes jautājumu administrēšana. Vidējais īpatnējais patēriņš 2019.gadā (dati uz 2020. gada 1.martu). Izgūts: https://www.bvkb.gov.lv/lv/energoefektivitates-jautajumu-administresana