Toggle navigation Liepziedi
Close navigation

Estera DEVELOPMENT

Jaunumi

Uzsākta Liepziedu otrās ēkas būvniecība

Uzsākta Liepziedu otrās ēkas būvniecība

Nekustamo īpašumu attīstītājs Estera Development un uzņēmums Arco Real Estate ar prieku paziņo, ka ir uzsākta Liepziedu otrās ēkas būvniecība.

Šī gada septembrī būvniecības darbi sākās Rīgā pieejamākā dzīvokļu projekta Liepziedi teritorijā. Balstoties uz pirmās daudzdzīvokļu ēkas attīstības procesa laikā gūto pieredzi, klientu atsauksmēm un ieinteresētību, attīstītājs Estera Development uzsāk Liepziedu otrās ēkas realizāciju. Būvniecības darbu veikšanai izvēlēta būvsabiedrība Kvadrum.

Liepziedu otrai ēkai būs seši stāvi, un tajā atradīsies 179 vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi, no kuriem daļa jau ir rezervēti vai pārdoti. Dzīvokļu rezervācija aktīvi turpinās, un šobrīd pārdošanā pieejami 26 – 68 kvadrātmetrus plaši dzīvokļi, sākot no 38 500 eiro.

Līdz ar dzīvokļa iegādi klientiem būs iespēja iegādāties pazemes autostāvvietu un noliktavas telpas dažādu lietu uzglabāšanai. Aktīvās atpūtas cienītājiem būs pieejama slēgta velosipēdu novietne. Ap ēku esošā teritorija tiks apzaļumota un labiekārtota, nodrošinot ikvienam iedzīvotājam, arī pašiem mazākajiem, patīkamu un drošu uzturēšanos ārpus dzīvokļu telpām.

Jaunais dzīvokļu projekts Liepziedi atrodas blakus rīdzinieku iecienītākajai atpūtas vietai – Mežaparkam. Turklāt pilsētas centrs atrodas tikai 15 minūšu brauciena attālumā. Liepziedu iedzīvotājiem paveras plašas un daudzveidīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas: Mežaparks velosipēdu izbraucieniem, pastaigām un cita veida atpūtai pie dabas, Rīgas Zooloģiskais dārzs un Ķīšezers. Pāris minūšu brauciena attālumā ir Vecāķu pludmale, Ozo Golfa Klubs, kultūras pils Ziemeļblāzma.

Liepziedu pirmā ēka tika nodota ekspluatācijā 2017. gada vasarā, un šobrīd to apdzīvo pilsētas labākie kaimiņi, kuri rīko kopīgus pasākumus un ikdienā atbalsta viens otru, izpalīdzot un daloties ar padomiem visdažādākajās situācijās. Pievienojies draudzīgajiem kaimiņiem un, kamēr otrā ēka ir būvniecības stadijā, nāc ciemos un klātienē apskati pirmajā ēkā ierīkotos vienas, divu, trīs un četru istabu paraugdzīvokļus! Tajos varēsi pārliecināties par telpu mājīgumu un funkcionalitāti, kā arī iztēloties savu ikdienu, dzīvojot Liepziedos.

Sazinies ar Arco Real Estate nekustamo īpašumu aģentēm un uzzini vairāk par savu nākotnes dzīvesvietu!

Inga 25 458 688
Arina 29 441 061
Anna 29 297 626