Toggle navigation Liepziedi
Close navigation

Estera DEVELOPMENT

Par projektu

“Liepziedi” ir jauns un pieejams dzīvokļu projekts Mīlgrāvī, Rīgā. 
Tas atrodas zaļā vidē, netālu no Mežaparka, Ķīšezera un Ozo golfa kluba. Tā tiešā tuvumā ir visa kvalitatīvai pilsētas dzīvei nepieciešamā infrastruktūra – sabiedriskais transports, veikali, skola, bērnudārzs un dažādas atpūtas iespējas. Līdz pilsētas centram var ērti nokļūt 15 minūšu laikā. Lai baudītu saulrietu jūrā Vecāķu pludmalē ir nepieciešamas tikai 20 minūtes.
No ēkas augšējiem stāviem paveras skaisti skati – rietumu pusē ir redzams Ķīšezers un Mežaparks, savukārt jūras piekrastes tuvums iezīmējas
austrumos.

AttīstītājiProjekta attīstītāji ir "Estera Development" (internetā estera.lv).  Tā īpašnieki Aadu Oja un Ülo Adamson ir veiksmīgi Igaunijas uzņēmēji ar ievērojamu pieredzi nekustamo īpašumu attīstīšanā. 
“Liepziedi” ir viņu pirmais projekts Rīgā, un tas domāts vietējiem iedzīvotājiem, kuri meklē jaunus, izdevīgus mājokļus labā vietā.

Attīstītāju vīzija ir radīt modernu dzīvesvietu, fokusējoties uz augstu funkcionalitāti, pirmklasīgu dizainu un lielisku energoefektivitāti, kas nodrošina zemus komunālos maksājumus. Šādu dzīvokļu piedāvājums tirgū ir krietni zemāks par pieprasījumu.

“Liepziedu” komplekss sastāvēs no divām blakus esošām dzīvokļu ēkām ar līdzīgu arhitektūru.

Pirmā ēka nodota ekspluatācijā 2017. gada vasarā.

Ēkas fasādes dizains lieliski iekļaujas apkārtējā vidē, harmonējot ar dabas krāsām dažādos gadalaikos. Fasādes apdare veidota no moderniem materiāliem, kas nodrošina augstu ēkas energoefektivitāti.

Stāvu plānojumi izstrādāti tā, lai visa telpa tajos būtu efektīvi izmantota un lai iedzīvotāji ēkā justos ērti un mājīgi. Dzīvokļu interjera dizains ir moderns un profesionāli augstvērtīgs, lai katrs tā iedzīvotājs varētu savu dzīves telpu sekmīgi iekārtot atbilstoši savām vēlmēm.