Toggle navigation Liepziedi
Close navigation

Estera DEVELOPMENT

Par projektu

“Liepziedi” ir jauns un pieejams dzīvokļu projekts Mīlgrāvī, Rīgā. 
Tas atrodas zaļā vidē, netālu no Mežaparka, Ķīšezera un Ozo golfa kluba. Tā tiešā tuvumā ir visa kvalitatīvai pilsētas dzīvei nepieciešamā infrastruktūra – sabiedriskais transports, veikali, skola, bērnudārzs un dažādas atpūtas iespējas. Līdz pilsētas centram var ērti nokļūt 15 minūšu laikā. Lai baudītu saulrietu jūrā Vecāķu pludmalē ir nepieciešamas tikai 20 minūtes.
No ēkas augšējiem stāviem paveras skaisti skati – rietumu pusē ir redzams Ķīšezers un Mežaparks, savukārt jūras piekrastes tuvums iezīmējas
austrumos.

PriekšrocībasLiepziedu otrai ēkai būs seši stāvi, un tajā atradīsies 179 vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi platībā no 22 līdz 68 kvadrātmetriem. Vienas vai divu istabu dzīvokļi ir lieliska izvēle cilvēkiem, kuri dzīvo vieni. Arī senioriem, kuri meklē ērtu un kompaktu dzīvesvietu, patiks “Liepziedos”. Savukārt trīs vai četru istabu dzīvokļi būs piemēroti pāriem un ģimenēm, kurām nepieciešamas plašākas telpas.

Pirmā ēka tika nodota ekspluatācijā 2017. Gada vasarā un šobrīd to apdzīvo pilsētas labākie kaimiņi, kuri rīko kopīgus pasākumus un ikdienā atbalsta viens otru, izpalīdzot un daloties ar padomiem visdažādākajās situācijās.

Pievilcīgas cenas, pārdomāti dzīvokļu plānojumi, daudzveidīgas platības, izdevīga un ērta atrašanās vieta, dabiska vide, visa ikdienā nepieciešamā infrastruktūra, tam visam klāt – atsaucīgi un draudzīgi kaimiņi.