Toggle navigation Liepziedi
Close navigation

Estera DEVELOPMENT

Par projektu

“Liepziedi” ir jauns un pieejams dzīvokļu projekts Mīlgrāvī, Rīgā. 
Tas atrodas zaļā vidē, netālu no Mežaparka, Ķīšezera un Ozo golfa kluba. Tā tiešā tuvumā ir visa kvalitatīvai pilsētas dzīvei nepieciešamā infrastruktūra – sabiedriskais transports, veikali, skola, bērnudārzs un dažādas atpūtas iespējas. Līdz pilsētas centram var ērti nokļūt 15 minūšu laikā. Lai baudītu saulrietu jūrā Vecāķu pludmalē ir nepieciešamas tikai 20 minūtes.
No ēkas augšējiem stāviem paveras skaisti skati – rietumu pusē ir redzams Ķīšezers un Mežaparks, savukārt jūras piekrastes tuvums iezīmējas
austrumos.

Tehniskā informācija

Pamati un ārsienas

Ēkas nesošās konstrukcijas balstās uz monolīta dzelzsbetona pāļveida pamatiem.
Zem ēkas izveidota pazemes autostāvvieta. Nesošās sienas, pazemes stāvs, pārsegumi un kolonnas no dzelzsbetona. Ēkas ārsienas veidotas no vieglas konstrukcijas termoprofila paneļiem, siltinātas un apšūtas ar cementšķiedras plāksnēm. Kāpņutelpu fasādes stiklotas.

Starpsienas

Tās starpsienas, kas atrodas starp dzīvokļiem un izejošas uz kāpņutelpas pusi, inženierkomunikāciju šahtas tiek mūrētas no blokiem. Dzīvokļu iekšējās starpsienas konstruētas no divslāņu ģipškartona KNAUF sistēmas. Tām dzīvokļa starpsienām, uz kurām plānots stiprināt virtuves skapīšus, papildus nestspējai zem ģipškartona plāksnēm uzstādītas 12 mm finiera plāksnes. Telpās ar paaugstinātu mitrumu sienu konstrukcija veidota no divslāņu ģipškartona KNAUF sistēmas mitruma izturīgām telpām.

Pārsegumi un starpstāvu kāpnes

Starpstāvu pārsegumam izmantoti dobtie dzelzsbetona paneļi, pārklāti ar cietās minerālvates slāni un sausā betona maisījumu. Kāpnes veidotas no dzelzsbetona elementiem, kas pārklāti ar speciālu aizsargslāni. Kāpnēm uzstādītas krāsotas nerūsējoša metāla margas. Ēkā ir divas kāpņu telpas.

Terases un jumts

Jumts siltināts ar cieto minerālvati un klāts ar ruļļveida bituma pārklājumu. Pirmā stāva terases zonā ir ieklāts bruģis un tas ir ierobežotās ar koka vazonkastēm.

Durvis

Kāpņu telpu ārdurvis veidotas no stikla un alumīnija, durvis uz pazemes stāvu no metāla un stikla. Dzīvokļu ārdurvis – krāsotas ugunsdrošas metāla durvis, dzīvokļu iekšdurvis – mdf durvis ar pārklājumu laminātam atbilstošā toni, slēdzenes Abloy 2014 Silver Tone, vai APECS  DH INOX, vai analogs.

Logi

Dzīvokļos uzstādīti PVC logi ar trisstiklu paketēm ar 1.1 m2K/W siltumvadības koeficientu ar plastikāta palodzēm no iekšpuses un skārda palodzēm no ārpuses.

Lifts

Ēkā ierīkoti divi ietilpīgi SCHINDLER lifti, vienam ir septiņas pieturvietas (līdz cokola stāva līmenim), vienam sešas pieturvietas.

Apkure un ventilācija

Apkuri ēkā nodrošina AS “Rīgas Siltums”. Dzīvokļos uzstādīti radiatori, arī tehniskajās telpās un kāpņu telpās apkuri nodrošina radiatori. Sanitāros mezglos papildus uzstādītas elektriskās siltās grīdas.
Gaisa apmaiņu dzīvokļos nodrošināta ar piespiedu mehānisko ventilācijas sistēmu (nosūces ventilators uzstādīts jumts līmeni) sanitāros mezglos un istabā uzstādītas nosūces difuzors

Ūdensapgāde un kanalizācija

Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēma pieslēgta centrālajiem pilsētas tīkliem. Sanitāros mezglos uzstādīts dušas paliktnis, klozetpods un izlietne, “Oras” dušas un izlietnes maisītāju krāni, kā arī sanitāros mezglos uzstādīti elektriskie dvieļu žāvētāji. Katrā dzīvokļi paredzēta vieta veļas mašīnas pieslēgumam. Dzīvokļiem uzstādīti ūdens patēriņa skaitītāji ar distances nolasīšanas funkciju.

Elektroenerģijas un vājstrāvas tīkli

Elektroenerģijas skaitītāji izvietoti tehniskajā telpā.
Vājstrāvas komutatori (internetam un televīzijai) atrodas kāpņu telpās.
Dzīvokļos uzstādīti izvadi signalizācijas pieslēgšanai pēc dzīvokļu īpašnieku izvēles.
Katrā dzīvokļa istabā uzstādītas moduļveida rozetes telefona un/vai interneta un/vai televīzijas pieslēgumam.
Kabeļu instalācija dzīvokļos nodrošina datu pārraidi atbilstoši Cat6 standartiem.
Dzīvokļos uzstādīti domofoni.
Sanitāros mezglos un dzīvokļu priekšnamos uzstādīts LED apgaismojums. Pie griestiem uzstādīti dūmu detektori, kurus iespējams pieslēgt dzīvokļa īpašnieka izvēlētajai signalizācijas sistēmai.

Teritorija

Daudzstāvu mājas teritorija labiekārtota un apzaļumota.
Izveidots bērnu rotaļu laukums, apgaismoti, bruģēti gājēju celiņi, uzstādīti soliņi, iekopts zālājs un dekoratīvo augu stādījumi

Attīstītājs patur tiesības mainīt iekšējās apdares materiālus pret tādas pašas kvalitātes apdares materiāliem.